تیغ اره‌های موجود در سایت، نشان دهنده موجودی انبار برندهای مربوطه در ایران می‌باشد. در زمان های مختلف موجودی انبار بسته به حجم واردات متفاوت می باشد. اگر رنج تیغ اره مصرفی و مورد نظر شما جزو رنج کاربردی متداول بازار نباشد بایستی با بخش فروش برش باکس تماس حاصل کنید که اگر امکان تهیه آن وجود داشت، در واردات بعدی نیاز شما در نظر گرفته شود.
در نهایت مشاورین متخصص برش باکس می‌توانند جایگزین دیگری که مناسب کاربرد شما باشد را به شما معرفی کنند. برای تماس با مشاورین فروش از اطلاعات تماس درج شده در صفحه تماس استفاده کنید.

بله، برش باکس فروشگاه اینترنتی جوان استیل نمایندگی انحصاری تیغ اره های نواری هانسبرگ، رونتگن و کارل رونتگن آلمان در ایران می‌باشد و در حال حاضر به تمام نقاط ایران تیغ اره ارسال می‌کند. راه اندازی برش باکس با هدف تسهیل و تسریع در کار و سفارش صنتعتگران بوده و مکمل خدمات گذشته و حال حاضر جوان استیل می‌باشد.

پیش فاکتور از زمان صادر شدن به مدت ۵ روز کاری اعتبار ارزشی دارد، صرف نظر از حجم بالای انبار محصولات موجود در سایت لطفا برای اطمینان از موجودی سفارش آتی خود با بخش فروش هماهنگ کنید. این امکان وجود دارد که سفارش های قطعی و تایید شده موجودی تیغ اره مورد نظر شما را محدود نمایند.

برای تماس با بخش فروش از اطلاعات تماس درج شده در صفحه تماس استفاده کنید.