معرفی برش باکس

فروشگاه اینترنتی برش باکس به آدرس اینترنتی www.boreshbox.com زیرمجموعه و متعلق به شرکت جوان استیل می‌باشد که در سال ۱۳۶۴ تاسیس گردیده و در آدرس زیر واقع شده است:

این فروشگاه اینترنتی با هدف ارائه مستقیم ابزار برش به مصرف‌کنندگان وصنایع مختلف راه‌اندازی شده است. امکان ارتباط از راه دور با این مجموعه از طریق تلفن، فکس و ایمیل میسر می‌باشد.

متن سیاست‌های حفظ حریم شخصی در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ تهیه و تنظیم شده است به شما کاربر و بازدیدکننده گرامی توصیه می‌شود این متن را به دقت مطالعه نمایید.

چه نوع اطلاعات شخصی و برای چه هدفی دریافت و نگهداری می‌شود:

جهت خرید محصولات و استفاده از سرویس‌های برش باکس، کاربران بایستی در سایت ثبت‌نام کرده و حساب کاربری برای خود تشکیل دهند. ارائه مشخصات و اطلاعات شخصی از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل برای ثبت‌نام الزامی است. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات وارد صحیح و واقعی باشد، پروسه‌هایی نظیر ارسال محصول، پرداخت های اینترنتی، اهراز هویت و موارد مرتبط با رفع مشکلات حساب کاربری و … مستلزم مطابقت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر با اطلاعات ثبت شده در حساب کاربری می‌باشد.

حفاظت از کلمه عبور وظیفه شخص کاربر بوده و در صورتیکه کاربر به عمد یا سهو کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار داده و یا مورد سوء‌استفاده واقع شود، برش باکس پاسخگوی ضرر و زیان ناشی از این موضوع نمی‌باشد.

وب سایت برش باکس با استفاده از کوکی و فناوری‌های مشابه، اطلاعاتی مرتبط با نحوه استفاده کاربران از این وب سایت، را جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات به صورت اتوماتیک توسط مرورگر شما به وب سایت ارسال گردیده و در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره می‌گردد. اطلاعاتی نظیر آدرس IP، نوع مرورگر مورد استفاده، آدرس و صفحات ارجاع دهنده، تعداد و مقصد کلیک‌ها، نوع تعامل شما با پیوندها، صفحات مشاهده شده و … بصورت اتوماتیک از مرورگر شما دریافت شده و در بانک اطلاعاتی ذخیره می‌شود.

اطلاعات دریافتی در ارائه بهتر خدمات و بهینه‌سازی ارائه سرویس، بازاریابی محصولات ارائه شده و موارد مشابه مورد استفاه قرار میگیرد. این اطلاعات برای اهداف تحقیقی، کنترل کیفی، تجاری و … شرکت جوان استیل و فروشگاه اینترنتی برش باکس مورد استفاده قرار گرفته و به هیچ عنوان به شرکت، شخص یا سازمان ثالثی فروخته نمی‌شود.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس
کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

 

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم
چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.


حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.


کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.


اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

الزامات افشای قانونی صنعت